Fonksiyonlarının çokluğu sayesinde hayatımızı kolaylaştıran STAFF kat arabaları, temizlik için ayrılan sürenin kısaltılması düşüncesi esas alınarak tasarlanmıştır. STAFF Kat Arabaları hijyenik yapısı ile kir ve mikrop barındırmaz, hijyenik mekanlar sağlar.
Staff kat arabaları güçlü ve güvenli yapısı ile darbelere dayanıklı kat arabalarıdır
STAFF Kat Arabaları yüksek özellikli polipropilen malzemeden üretilmiştir. Dar ve küçük alanlarda kullanım için idealdir. Üzerinde farklı kullanımlar için 8 lt. lik mavi, kırmızı, sarı ve yeşil renklerde ayrıştırıcı taşıma saplı olan kovalar bulunmaktadır. 120 lt.lik çöp bölümü istenildiğinde 2 x 60 lt. (örn:evsel atıklar ve tıbbi atıklar) gibi bölümlere ayrılabilir. Orta bölümde bulunan kat arabaları geniş rafları sayesinde temizlik için gerekli aletler ve kimyasallar taşınabilinir. Modüler yapısı olan kat arabalarımız arabalara ekleme ve çıkarma yapılabilinir, istenirse vagon eklenebilinir. kat arabası ile kullanılanılan alüminyum sapları ve temizlik mop aletlerini takabilme ve taşıyabilme özelliği vardır.
Temizlik personelinin en önemli yardımcısı olan kat arabaları gereksiz zaman kayıplarını önler. Fonksiyonel
üst ekipmanlar kullanıcının görev bölgesinde yapacağı temizliğin kalitesini arttırır.
STAFF Kat Arabaları demonte olması nedeniyle az hacim kaplar ve montajı kolaydır. Staff Kat Arabaları Ergonomik yapısı ile vazgeçilemez bir temel temizlik aracıdır.
STAFF Kat Arabalarının demonte oluşu size büyük kullanım kolaylığı sağlar temizlik yapmayı planladığınız bölgeye ve kullanılacak ekipmana göre araba şekillendirilebilir. Satın aldığınız kat arabası modeli ile diğer satılan parçaların uyumlu olacağından kat arabanıza ilaveler yapıp güncelleyebilir, çeşitli fonksiyonlarda kullanabilirsiniz.

STAFF kat arabaları yüksek özellikli polipropilen malzemeden üretilmiştir.
Dar ve küçük alanlarda kullanım için idealdir. Üzerinde farklı kullanımlar için 8 lt. lik mavi, kırmızı, sarı ve yeşil renklerde ayrıştırıcı taşıma saplı olan kovalar bulunmaktadır. 120 lt.lik çöp bölümü istenildiğinde 2 x 60 lt. (örn:evsel atıklar ve tıbbi atıklar) gibi bölümlere ayrılabilir. Orta bölümde bulunan geniş rafı sayesinde temizlik için gerekli aletler ve kimyasallar taşınabilinir. Modüler yapısı sayesinde kat arabalarına ekleme ve çıkarma yapılabilinir, istenirse vagon eklenebilinir. kat arabası ile kullanılanılan alüminyum sapları ve temizlik mop aletlerini takabilme ve taşıyabilme özelliği vardır.
Staff kat arabaları temizlik anlamında hayatımızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Kat arabaları genellikle büyük alan temizliğinde kullanır, kat arabası seçimi kullanma amacına göre tercih edilir, bu yüzden kat arabalarımızı Housekeeping (otel, pansiyon vs) gibi alanlarda Tabldot (fast foot, restorant, yemekhane, vs) gibi alanlarda kullanmak üzere ayrı gruplar altında topladık Staff kat arabalarını mevcut modellerin yanı sıra ihtiyaçlarınıza göre temel bir model aldıktan sonra ilave parçalarlada şekillendirebilirsiniz, kat arabalarımızın parçalarının birbirine uyumu sayesinde günün ihtiyaçlarına göre güncelliyebilirsiniz.
Staff kat arabaları oluşturulurken temizlik personellerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmaya çalışılmıştır, çoğalabilen raf sistemi, mop tutma aparatı, askı kancaları, ihtiyaçlara göre şekillendirebilirsiniz.

Fonksiyonlarının çokluğu sayesinde hayatımızı kolaylaştıran temizlik arabaları, temizlik için ayrılan sürenin kısaltılması düşüncesi esas alınarak tasarlanmıştır. STAFF Temizlik Kat Arabaları hijyenik yapısı ile kir ve mikrop barındırmaz, hijyenik mekanlar sağlar.

STAFF Temizlik Kat Arabaları yüksek özellikli polipropilen malzemeden üretilmiştir.
Dar ve küçük alanlarda kullanım için idealdir. Üzerinde farklı kullanımlar için 8 lt. lik mavi, kırmızı, sarı ve yeşil renklerde ayrıştırıcı taşıma saplı olan kovalar bulunmaktadır. 120 lt.lik çöp bölümü istenildiğinde 2 x 60 lt. (örn:evsel atıklar ve tıbbi atıklar) gibi bölümlere ayrılabilir. Orta bölümde bulunan geniş rafı sayesinde temizlik için gerekli aletler ve kimyasallar taşınabilinir. Modüler yapısı sayesinde kat arabasına ilave olarak arabalara ekleme ve çıkarma yapılabilinir, istenirse vagon eklenebilinir. kat arabası ile kullanılanılan alüminyum sapları ve temizlik mop aletlerini takabilme ve taşıyabilme özelliği vardır.

Hava Alanlarının Temizliği çok yoğun insan ve araç trafiği olduğu için profesyonellik gerektirir Staff Kat arabalarıyla ve Temizlik ekipmanları ile
İhtiyaçlarınıza çözüm bulup, hızlı, pratik ve profesyonel netice alabilirsiniz.

Günümüzde AVM’ler sadece alışveriş merkezi olmaktan öte aynı zamanda sergi ve sinema salonlarıyla ve düzenledikleri çeşitli etkinliklerle birer kültür merkezi, yiyecek içecek alanları ve kafeleriyle de sosyalleşme alanına da dönüşmüştür. Bu kadar çok fonksiyonlu hale gelmeleriyle de temizlik ve hijyene olan önem ve öncelik en ön plana geçmiştir. İnsan trafiğinin bu derece yoğun olduğu alanlarda profesyonel anlamda
temizlik ve hijyeni sağlamak ve korumak AVM yönetimlerinin birincil görevi olmuştur.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi insanlar AVM’lerden sadece alışveriş yapıp çıkmıyor orada uzun saatler geçiriyorlar. Tuvaletleri kullanıp, yemek salonlarında yemek yiyorlar, çocuklarını eğlence merkezlerinde eğlendirip sinemaya gidiyorlar, kısacası bu yoğun insan trafiği içinde maksimum hijyen sağlanmazsa bulaşıcı hastalıkların yayılması çok mümkün. Aynı şekilde AVM personelinin de bundan etkilenmesi sonucunda iş kayıpları ortaya çıkabilir.
Bu gibi sorunları engellemek için de profesyonel temizlik hizmetlerinin işinin ehli ve kaliteli hizmet veren yerlerden alınması gerekir.