Kat arabası

Kat arabası temizlikte çok önemli bir yer tutmaktadır, temizlik personelinin en iyi yardımcı araçlarından biridir, temizlik esnasında temizlik personelinin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm araç ve gereçleri üzerinde bulunduran araç kat arabası dır, temizlik arabası olarak da anılan bu araçlar temizlik sırasında üzerinde temizlik için greken temizlik kovaları, temizlik mop setleri, temizlik bezleri, çöp toplama bölümleri, temizlik araç gereçlerini koymak için gerekli çekmece ve raflar bulunmaktadır.

Temizlik personeli temizlik esnasında nereyi temizliyorsa oraya kat arabasını taşıyarak tüm temizlik araç gereçlerini taşımış olur, bu temizlik arabalarının frenli tekerlekleri sayesinde sabit kalabilmektedir, özellikle hijyen konusunun bu kadar önemli hale geldiği günümüzde hijyenik temizlik için kat arabası önemli bir yer tutmaktadır, bunun en önemli sebebi profesyonel temizlik için gereken tüm temizlik malzemelerini yanında taşıyabilmesi, gerekli hijyen ve temizlik sıvılarını çekmecelerinde bulundurabilmesi, üzerinde bulunan mavi ve kırmızı olarak renklerle ayrılmış kovaları sayesinde temiz bez ve kirli bezlerin yada sıvıların ayrıştırılması ile daha hijyenik temizlik yapılabilmesidir.

Kat arabası modelleri temizlik yapıldığı alana göre kategorilere ayrılmıştır, bu kategoriler

Temizlik Arabaları :Genel maksatlı tüm temizlik için kullanılan kat arabası modellerini içerir.

Housekeeping Arabaları : Oteller için tasarlanmış Hotel temizliğinde tüm alanlar için kat arabası modelleri oluşturulmuştur.

Hastane Arabaları : Hastane temizliği için oluşturulmuş kat arabası modelleridir, hastanelerde hijyenik temizlik için uygun standartlara sahiptir.

Restaurant Servis Arabaları Restoran Temizlik Arabaları ise restoranlarda, fast food katlarında gerek servis gerekse temizlik arabası olarak tasarlanmış modelleridir.

Çöp Arabaları Genel tüm alanların temizliğinde çöp toplama amaçlı tasarlanmış  modelleridir.

Temel modeller çeşitli amaçlara göre oluşturucak kat arabasının omurgasını oluşturmaktadır istediğiniz bir temel modeli satın aldıktan sonra amaçlarınıza uygun bir şekilde aksesuar ve yedek parça ekliyerek kat arabanızı güncelliyebilirsiniz dilerseniz bizim oluşturduğumuz standartlardan yararlanabilirsiniz bu size fikir verebilir.

Yüksek kaliteli plastik hammadden üretilmiştir, esnek yapısı ile darbelere dayanıklıdır, demonte yapısı sayesinde temizlik ihtiyaçlarına göre şekillenebilir.